TÜRKİYE GÜNDEMİ 

 ALMANYA GÜNDEMİ 

 ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 

 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 

  BI AWB MENÜLERİ 

 MÜŞTERİ SORULARI YORUMLARI 

 SAVUNMA SANAYİİ STRATEJİSİ 

 FİNANS KRİZİ KOMPLEKS DENGELER 

 ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ  

 
Kitabımın Orijinal draft ı 1200 sahifedir; ancak basım maliyetini ve okuyucuya en yoğun kısa ve öz bilgiyi referans olarak anahtar mahiyetinde Türkçe dilinde özet el kitabı halinde neyi nereden hangi kaynaktan bilgi edinebileceklerini kısa ve öz olarak sunmak istedim bu konusundaki ilk Türkçe kaynak olan kitabımda. Sizinle tanışmaktan, bana mail yazmanızdan gurur duydum; çünkü bu maksada başarıya ulaşacağımızın işareti değil mi?
 
Kitabımın satış ve dağitımını Seçkin Yayınevine %100 karla bıraktım; kriz bahane edildiğinden sponsor bulamadığımdan da kendim bastırmak zorunda kaldım.
Yurt dışından takip etmek ve piyasaya girmem zordu.
 
Aslında SAP Türkiye nin ve diğer SAP Danışmanlık firmalarının böyle bir kitabı bugüne kadar kendilerinin yazıp veya yazdırıp yayınlamaları gerekirdi; bu kitaptan değer üretim zincirinde ilk birincil faydayı edinecek olan da onlar aslında! Tam tersine benim bu kitabı bastıramamam için adeta görünmez bir elle ellerinden ne geldiyse yaptılar. Hamdolsun bürokratik tüm güçlükleri aştım ve kitabımı tamamen kendi çaba imkan ve gayretimle sizlerin takdirine ve kullanımına sunabibildim.
 
Türkiye de, SAP kullanıcılarının yarım yamalak tercüme edilmiş yarı İngilizce yarı Türkçe yarı Almanca menülerle çalışmak zorunda olmalarına da çok üzülüyorum; hep birlikte Türkçe ye bu teknoloji lisanını geliştirerek kazandırmamız gerekir inancında ve azmindeyim.
 
Türkiye SAP piyasasında yeterli hizmet kalitesi, proje  destek ve danışmanlık hizmetleri verebilecek birikimli insanlar yok; gençlerimiz de Üniversitelerimiz de devletimiz de maalesef  geleceği önceden sezip öngörüp gereken tedbirleri alamamaktadır. Bilgi güçtür, kapılar açan  anahtardır.
Allah a da ancak bilgiyle varılır. Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?(Zümer Suresi 39 )
 
Kitabımı www.seckin.com.tr adresinden seçkin yayınlarından temin edebilirsiniz.
 
Gerekli bilgileri www.mehmeterdassapbidanismani.com web sahifemden de bulabilirsiniz.
 
Müsaadenizle bu yazışmamızı web sahifemden diğer SAP kullanıcılarında da duyuru olarak tanıtım amacıyla sunmak istemekteyim.
 
Türkiye de doğrudan SAP Competence Training Center kurulmasını arzu ediyorum ve sizlere yakından ve doğrudan danışmanlık ve eğitim destek hizmetleri de verebilmek istiyorum. Arzu ederseniz, SAP nin gelecekteki ürün stratejisini de göz önüne alarak en uygun yazılım versiyonuna vaktinde en az yatırım tutarıyla geçebilmeniz ve yatırımınızın geçen zaman süresin de de güncelleştirilerek değerini koruyabilmeniz (investment protection) için sizlerle yakın işbirliği içinde bulunmak; doğrudan danışmanlık ve eğitim destek organizasyon destek hizmetleri de sunmak, şahsen tanışmak istemekteyim.
 
 
14-24 Temmuz tarihleri arasında İstanbul da olacağım. Arzu ederseniz ve gönderi adresinizi de bildirirseniz size şahsen imzalayarak kendim göndermek isterim. Lütfedip T.C. İş Bankası Kadıköy Rıhtım Şubesinde Mehmet Erdaş adına Şube Kodu: 1025 Hesap No: 3683821 hesabıma gönderi ücreti ile birlikte 59 TL yatırmanızı rica ederim.
Saygılarımla,
 
 
Prof. Dr. Mehmet Erdas
SAP ERP BW BI SOA BOBJ Senior Berater
Hollaenderstrasse 41
13407 Berlin
 
www.sapisolutions.de
www.sapsolutions.at
www.sapsolutions.org
www.sapsolutions.ch
http://www.worldcat.org/oclc/157023198?referer=di&ht=edition
https://www.xing.com/profile/Mehmet_Erdas
https://councils.glgroup.com/Profile/Summary.aspx#BiographyAnchor
http://www.linkedin.com/in/erdas
 
-----Original Message-----
From: Bahaeddin Nakiboglu [mailto:Bahaeddin.Nakiboglu@naksan.com]
Sent: Friday, July 03, 2009 1:25 AM
To: Fatih91us@yahoo.de
Subject: FW: Iletisim bilgisi istegi
 
Selamlar,
 
Iletisim bilgilerinizi Tuncer Bey den aldim. Biz Naksan Holding olarak 1 Mayis da SAP de canli kullanima gecmis olan ve Gaziantep'de 2 tane SAP kullanan firmadan 1 tanesiyiz. Bunyemizde bulunan Turkiyenin ilk 500 firmasina giren firmamiz dahil olmak uzere hepsini birden canliya ayni hafta gecirdigimizden dolayi cok mutluyuz.
 
Boyle bir kitap cikartmis olugunuzdan dolayi sizi tebrik ediyorum. Kitabinizi okumak incelemek hatta yorum yazmak isterim. Kitabinizi nerden temin edebilecegimizi bildirirseniz hemen alacagim.
 
Saygilar
 
Bahaeddin nakiboglu
 
SAP Project Manager
 
 
Naksan Holding
 
________________________________________
From: Tuncer Çetinkaya [t.cetinkaya@aksiyon.com.tr]
Sent: Thursday, July 02, 2009 10:45 AM
To: Bahaeddin Nakiboglu
Subject: RE: Iletisim bilgisi istegi
 
Mehmet Beye zannediyorum şu telefonlardan ulaşabilirsiniz
 
 
 
+49 30 31953798
 
Mobile: +49 1789035440
 
0216 330 87 18
 
 
 
Ayrıca e-posta adresi:
 
Fatih91us@yahoo.de
 
 
 
Kolay gelsin.
 
 
-----Original Message-----
From: Bahaeddin Nakiboglu [mailto:Bahaeddin.Nakiboglu@naksan.com]
Sent: Thursday, July 02, 2009 1:01 AM
To: Tuncer Çetinkaya
Subject: Iletisim bilgisi istegi
 
Selamlar,
 
Bu haftaki yazinizda ismi gecen MEHASIN OSMANOGLU nun kitabina nerden ulasabiliriz? Ayrica kendisinin iletisim adresini alabilirmiyiz.
 
Saygilar
 
 
Prof. Dr. Mehmet Erdas
SAP ERP BW BI SOA BOBJ Senior Berater
Hollaenderstrasse 41
13407 Berlin
Tel.: +49 1789035440
         +49 1778232256
        +49 30 31953798
Türkiye: +90 216 3308718
              +90 537 4154413
 
  ONLİNE İLETİŞİM FORMU

 Adınız Soyadınız

 Email

 Telefon/Fax

 Adres

 Mesaj

 

 

       

 

Copyright © 2008 Mehmetrdassapbidanismani.com Tüm Hakları Saklıdır..

Ana Sayfa  |  Güncel  |  Eğitim Danışmanlığı  |  Hr Pr Danışmanlığı  |  Üye Girişi  |  Kitap Siparişi  |  Kitap Oku  |  Yeni Projeler  |  İletişim

 

Web Tasarım ve Kodlama: ATLASDİZAYN.NET