TÜRKİYE GÜNDEMİ 

 ALMANYA GÜNDEMİ 

 ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 

 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 

  BI AWB MENÜLERİ 

 MÜŞTERİ SORULARI YORUMLARI 

 SAVUNMA SANAYİİ STRATEJİSİ 

 FİNANS KRİZİ KOMPLEKS DENGELER 

 ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ  

 
New Page 1
Ana Sayfa  >  KİTABIMI SATIN ALABİLECEĞİNİZ YERLER  >
      
 
KİTABIMI SATIN ALABİLECEĞİNİZ YERLER

Bu kitabin hedef kitlesi öncelikle Üniversite ögrencileri, özellikle de İşletme, Endüstri Mühendisliği ve Uygulamalı Matematik, Bilgisayar Bölümü öğrencileri ile  çesitli isletmelerde ve piyasada her sektörde çalisan mühendis, işletmeci, yönetici, proje planlama uygulama yöneticileri ve SAP Danişmanlari dir. Bu kitap anilan  hedef kitlenin günlük olarak karşilaşabilecekleri çeşitli detay uygulama ve genel sistem mimarisi, fonksiyonel ve modüler yönetim uygulama ve uyarlama sorunlarının çözümünde SAP Teknolojisini anlamak ve BI proje uygulamalarında nelere dikkat edilmesi gerektiğini kavramak  için başvurulabilecek bir referans el kitabı mahiyetindedir.

 

SAP ERP BW BI SOA BOBJ Kurumsal Kaynak Yönetimi Planlaması İş Zekası İş İstihbaratının temel kavramları, kaynaktan hedeflere veri ve bilgi akışının şematik olarak işleyişi, şartname  ve projelendirme, modelleme, farklı veri kaynaklarından karar destek süreçlerine veri aktarımı ve yüklenmesi, sorgulama ve raporlama sistemleri  de uygulamaya yönelik olarak anlatılmaktadır. SAP uygulama projelerinde  İsimlendirme sistematiği, proje uygulama safhaları, kurumsal kaynak planlamasından iş zekası uygulamalarına ve iş zekası uygulamalarından portal ve servis odaklı sanal mimarinin kurulmasına geçiş safhaların önceden nasıl tasarlanıp hazırlanacağı,  CebiT te her yıl yer alan SAP Danışmanlık firmalarının web adresleri ve uzmanlık konuları, Teknik sözlük ve de kapsamlı bir literatür listesi ile iki makale yer almaktadır.

 

Özellikle SAP nesneleri ve ana kumanda menüsü, İş kapsamı ve yapısal veri sözlüğünün jenerik olarak hazır sektörel uygulama programları, kar ve satış miktarı, ciro gibi hedef büyüklüklerin, işletmelerin organizasyon yapısı, insan kaynakları, satış kanalları ve müşteri bilgileri kullanılarak nasıl boyutlandırılacağı, nesnel mimari yapısı ve bilgi akışı, istenen rapor derinliğine ulaşmak için veri modellenmesi safhasında nelere dikkat edilmesi gerektiği üzerinde durulmaktadır.

 

Müşteri ve iş ortaklarımıza önerdiğimiz bu kitabı, Seçkin Yayınevi’nin www.seckin.com.tr  internet sitesinden temin edebilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Erdaş ile de www.mehmeterdassapbidanismani.com internet sitesi üzerinden veya www.sapisolutions.de sitesi üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

 
 

 

       

 

Copyright © 2008 Mehmetrdassapbidanismani.com Tüm Hakları Saklıdır..

Ana Sayfa  |  Güncel  |  Eğitim Danışmanlığı  |  Hr Pr Danışmanlığı  |  Üye Girişi  |  Kitap Siparişi  |  Kitap Oku  |  Yeni Projeler  |  İletişim

 

Web Tasarım ve Kodlama: ATLASDİZAYN.NET